PAYLAŞ

Biz Kimiz!

Pozitif Mimari Tasarım

HAKKIMIZDA

Pozitif Mimari Tasarım, Ankara’da 2001 yılında kurulmuş ve 2010 yılında etkin olarak yönetimi devralan, halen şirket müdürlüğü görevini yürüten Mimar Cemil GÖNÜLALAN ve ekibi tarafından tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermeye başlamış ve bu alanlarda faaliyet göstermeye POZİTİF MİMARİ TASARIM ebikibi ile devam etmektedir. 

Pozitif Mimari Tasarım; 2010 yılından günümüze kadar birçok farklı proje konularında projeler üretmiş ve üretilen projelerin, bulunduğu yaşam alanına katma değer yaratması için azami özen göstermiştir. Bu hedef doğrultusunda proje üretmeye ve çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Pozitif Mimari Tasarım Ekibi; hazırladığı projelerde, çağdaş sunum teknikleri kullanarak, tasarımlarını, teknoloji ile üst düzeyde uyum içerisinde hayata geçirmektedir. Pozitif Mimari Tasarım; günümüzün yükselen değeri olan, kaynakların verimli ve yeniden kullanımını desteklemektedir. Bu bağlamda yapıların yeniden değerlendirilmesi ve fonksiyonunu yitirmiş yada tamamlamış yapı ve mekanlara yeni fonksiyonlar yüklenerek kullanımına devam edilmesinde iş verenleri yönlendirmekte ve öncülük etmektedir.

Pozitif Mimarlık tasarım sürecinin başlangıcından itibaren proje yönetimini ve ilgili makamlarla olan süreci, işverenlerle uyum içerisinde sonuçlandırmaktır. Bu süreçte  işveren taleplerini ön planda tutarken; sonuç ürünlerin mimari etik ve estetik değerlerden ödün vermeden tasarım fikrinin en doğru şekilde hayata geçirilmesini görev edinmiştir.

PROJELERİMİZ